דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » אפיוני מזלות
טלה

21/3-20/4

מה לא אמרו על הטלאים? שהם חושבים רק על עצמם, שהפתיל שלהם קצרצר, שהצורך בסיפוק מיידי הורס כל חלקה טובה, ושברגע שמדברים בסביבה על מישהו אחר חוץ מהם הם מאבדים עניין בשניות. לטלה יש שם של שתלטן שלא מפסיק להכתיב מה לעשות עם מי ומתי, וכשדברים מתחילים לזוז הוא נעלם, כי כל פרוייקט שצריך נשימה ארוכה ואורך זמן, פשוט גדול עליו. האמנם?..

הבה נכיר מעט את המזל הזה. הטלה שייך למזלות האש האנרגטיים, ושייך לקבוצת הקרדינליים. קבוצת הקרדינליים יוצרת אנרגיה, ובטלה היא מייצגת את אלמנט האש על כל מעלותיו - וחולשותיו..

הטלה פותח את גלגל
המזלות הקלאסי, ובתור שכזה - הוא מייצג את הילד, שזה עתה נולד. הילד הזה מביא לעולם מתנה נפלאה - את עצמו ! וככה הוא גם רוצה שיתייחסו אליו: כמו אל משהו נפלא שצריך למלא את סיפוקיו.

כי הטלה, מזל האש הראשון לפי סדר המזלות, לא ממש יודע לדחות
סיפוקים. כל אנרגיית האש שלו מכוונת לטווחים קצרים, כדי לספק את הצרכיים המיידיים שלו. אולי בגלל זה הטלה נחשב כאגוצנטרי למדי, וכאחד שדורש הרבה מאוד הקשבה מהסביבה, למרות שמה בסך הכל ביקש? קצת צומי?.. כדאי להכיר אותו טוב יותר, כדי להכיר גם את שליט המזל שלו.

מרס שהיה שמו של אל המלחמה הרומי בימי קדם הוא שליט הטלה. מרס
מייצג את הדחף לשלוט, להכתיב, ואת החלק הגברי שמחפש להגדיר טריטוריות, ולהלחם עליהן. אנשים עם מרס מודגש במפת הלידה, נמצאים בצבא קבע, או מחפשים לריב עם כולם. בגלל המרס הזה, מזל הטלה הוא חם מאוד ומביע בצורה ישירה את רגשותיו, אבל לעיתים הוא גם חם מזג, ומאוד.. במקרים כאלה, כמו למשל כשעוקפים אותו ברמזור,  הוא נוטה להתפרץ על כל מי שלא ממהר לעשות את מה שהוא רוצה, קצר סבלנות, ורוצה את הכל כאן - ועכשיו.

הטלה טוב בלסחוף אנשים סביבו, ומאוד אוהב להתחיל דברים חדשים (הראשון
בגלגל המזלות..) אבל פעמים רבות - ממש כמו לילד - אין לו את הנשימה הארוכה לסיים אותם, והוא משתעמם, ו.. מתחיל משהו אחר.

מה טוב בו, בטלה שלנו? ראשית, הפתיל
הקצר שלו מאפשר לו לא רק לכעוס, אלא גם לשכוח במהירות, ואפילו להתפייס עם מי שאיתו הוא רב. הטלה נדיב מאוד כשאוהבים אותו, אוהב לתת מעצמו (למרות שזה כשהוא מחליט ולא מישהו אחר..), מחזק את החלשים (למרות שלא מאמין בהם יותר מדי..) ויש לו חוש צדק מפותח, שיודע גם לחזק אחרים ולהלחם עבורם, ולא רק עבור עצמו. לפעמים. כשהוא שולט בעניינים ביד רמה, האוירה עשויה להיות אינטנסיבית, והצורך לראות תוצאות בשטח גם עשוי לגרום לדברים לקרות, ואפילו מהר.

מעבר לזה - הטלה תחרותי מאוד, אוהב להיות ראשון בכל דבר, ובגלל התפיסה המהירה שלו והיכולת שלו לקצר תהליכים ולסחוף אחריו אנשים - גם די מצליח בזה, האמת. אם לא מאפשרים לו להיות ראשון או לנהל את העניינים כרצונו הוא מאבד עניין פעמים רבות, מעקם את האף, ו..הולך למקום אחר שבו הוא כן יכול לשלוט על העניינים, ולנהל אותם כרצונו. 

קצת ילדותי, קצת פזיז, אוהב התחלות ושונא סיומים, אבל מקסים וסוחף - זה הטלה שלנו
!

בחר מזל לקבלת אפיון
טלה
שור
מאזניים
סרטן
אריה
בתולה
תאומים
עקרב
קשת
גדי
דלי
דגים
דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים