דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » אפיוני מזלות
שור
21/4-20/5

מה לא אמרו על השוורים?.. שהם מרובעים ברמות ואולי משום כך גם צפויים ומשעממים, שהם אוהבים לדבר על שלושה נושאי שיחה מוגדרים ששניים מהם קשורים לכסף, שהם רואים רק את חלקת האלוהים הצרה שלהם ולשם הם מכוונים, שהם הולכים עד הסוף גם כשהסוף הזה ברור מראש, שהם שונאים הפתעות ושינויים גם אם הם לטובה, שהם חומרניים פחד ומעדיפים כל דבר שמריח מכסף גם אם המדובר בעבודה של שעות ארוכות אחרי ארוחת הערב, שהם משתעבדים לעבודה בקלות ובקלות רבה יותר להרגלים שלהם, שהם לא מסוגלים לראות לטווח ארוך אלא רק את המשבצת הקטנה שלהם, ושהם חורשים עד סוף התלם מבלי לראות ולהבין שזה רק חלק  מהשדה, ולא השדה עצמו
.

ומה האמת בכל אלה? ובכן, השור שייך למזלות האדמה הפרקטיים, ושייך לקבוצת המזלות הקבועים. הקבוצה הזו מקבלת
אנרגיה, אבל קשה לה להשתנות, וההרגלים הקבועים שלה לעיתים קצת נוקשים: כן, לשור קשה לוותר על נעלי הבית הישנות שלו, על ההרגל לישון אחר הצהריים, או על האהבה הישנה שלו מהתיכון. מה לעשות, הוא פשוט התרגל..

השור הוא השני בגלגל המזלות. אם התינוק נולד במזל טלה - במזל שור מאכילים אותו, ויוצרים את
בסיס ההזנה שלו.

ונוס היא שליטת מזל שור. במזל הזה היא מייצגת את הצרכים הפיזיים שלנו, הקשורים לאוכל טוב, שינה טובה, וגם העניין ההוא, שהשור כל כך אוהב להתמיד בו
, אם כי לעתים קרובות בצורה קצת מונוטונית וחוזרת על עצמה, כמו שור אמיתי.. האמת? יש משהו נוסך בטחון בעקביות הזו, ביכולת לחזור בכל יום ולראות שהשור ממשיך לעשות את אותו הדבר עצמו באופן יציב ובוטח, ולהרגיש שאפשר לסמוך עליו, גם רגשית, וגם פיזית. לא סתם הוא שייך למזל שור: הוא גם קשור מאוד לדברים שאפשר לראות ולמשש, מה שכמובן כולל גם ולפעמים בעיקר, את הגוף שלו, שזקוק למגע מרגיע יותר אולי ממזלות אחרים.

מהסיבות האלה ועוד כמה, כל נושא הגוף הפיזי, מאוד חשוב לבן השור. בדרך כלל הוא חזק מאוד פיזית (גם השוורים הרזים..) ויכול להגן על עצמו בקלות, ובדרך כלל
כשיש סכסוך קוראים לו, והנוכחות שלו יכולה להרגיע אחרים רק מעצם העובדה שהוא שם. אבל עמוק בפניםהשור הוא רומנטיקן שקט, ושוחר שלום אמיתי. השור רק רוצה שיעזבו אותו בשקט, ויתנו לו לעמוד בשקט במרעה הפסטורלי שלו, ללעוס בשקט עשב, ולחשוב על אהבה.

השור הוא מזל בסיסי מאוד, שבנוי על כמה הרגלי חיים מוגדרים ובסיסיים מאוד. על ההרגלים האלה קשה לו לוותר
, ובאמת כשהשור רעב - אסור לומר לו "לא", כמו שנאמר : לא תחסום שור בדישו.. אולי בגלל זה יש לו לפעמים צורך בדיאטה, כי האוכל נותן לו גם תחושת בטחון. אבל מתחת לכל זה, השור מאוד מאוד רומנטי, והרומנטיקה הזו היא אחד הדברים החשובים בחייו.

ביחסים השור הוא נאמן, מסור, הולך בתלם, ואולי בגלל זה נחשב לקצת מרובע ושמרן, אבל גם חלום
של כל מי שמחפש יציבות ביחסים. בנוסף, השור הוא רומנטיקן אמיתי: הוא אלוף בלחזר, מאוהב באהבה, וכשהוא מאוהב - הוא משתנה לגמרי: כל הצד המעשי שלו נעלם, הוא הולך ברחוב עם מבט זגוגי ולא רואה ממטר, ומעל ראשו שלושה מיקימאוסים ורודים.. רק אז רואים שמתחת לחזות המעשית שלו יש לב שהוא בעצם שלולית חמאה, שמת רק לאהוב. 

אולי משום כך, ומעצם היות המזל הזה שייך לקבוצת המזלות הקבועים, השור מתקשה להתנתק מקשרים, ותמיד חוזר ומקיש
בדלת או שולח מייל גם שנים אחרי כדי לומר שנה טובה.. כי השור נקשר, לא יודע לעזוב, ותמיד רוצה לחזור עם הגיטרה מתחת לחלון ולחזר שוב, כמו הרומנטיקנים של פעם..
בחר מזל לקבלת אפיון
טלה
שור
מאזניים
סרטן
אריה
בתולה
תאומים
עקרב
קשת
גדי
דלי
דגים
דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים