דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » אפיוני מזלות
תאומים
21/5-21/6

מה לא אמרו על התאומים?.. שהם לא אמינים, שהם לא יציבים, שהם משתנים ממש מול עיניך תוך דקה וחצי, שהם מסוגלים לפלרטט עם כל דבר שזז כדי לראות איזה מקסימים הם, שהם פרפרים אמיתיים שעפים מפרח לפרח רק כי הפרח השני נראה יפה יותר, שהטלפון שלהם הוא האביזר החשוב ביותר בבית, ושהם מסוגלים למכור קרח לאסקימוסים וגם להגיש להם אחר כך חשבון על ההובלה
.

האם יש אמת בכל אלה? כדאי להבין שהתאומים שייך גם ליסוד האויר השכלתני, וגם לקבוצת המזלות המשתנים. הצירוף הזה הופך אותם לחסרי מנוחה, כי בקבוצה
הזו המזלות מעבירים אנרגיה ממקום למקום, וחברי הקבוצה משתנים ומשנים הרגלים, והתאומים שבאמת לא מפסיק להשתנות מרגע לרגע, הוא דוגמא מצויינת לקבוצה הזו.

מזל התאומים הוא השלישי בגלגל המזלות. אחרי הלידה בטלה והאוכל בשור - בתאומים התינוק
לומד לדבר. הבעיה רק שלעיתים הוא לא סותם את הפה..

מרקורי שליט מזל תאומים. הוא האל השליח מהמיתולוגיה היוונית, שתמיד נושא שליחות מסויימת, ויש לו כנפיים בסנדלים
. ואכן, נושא התקשורת הוא אולי החשוב ביותר לתאומים. בעיקרון, זהו  מזל שכל הזמן חייב להזיז אנרגיה, בין אם פיזית או מילולית. הראש עובד והרבה, אבל המחשבות של התאומים לא תמיד ממוקדות. הוא עסוק מאוד בלאסוף דאטא ולהעביר אותה הלאה, כדי לפנות מקום ל.. דאטא חדשה.

אולי בגלל אלה, התאומים נחשב למזל אינטליגנטי ביותר, שיכול לשנות במהירות שפה גישה ויכולות כדי להבין היכן הוא נמצא ולהתאים את עצמו, קולט במהירות
הבזק כל דבר חדש, ומהר מאוד גם לומד ליישם אותו - או להעביר אותו הלאה, ואפילו יכול ללמד אחרים איך להשתמש בו. בגלל המרקורי הזה, התאומים הוא גם אלוף בלימוד שפות ודרכי ביטוי באופן המהיר יותר, קולט איטלקית תוך יומיים ומדבר כאילו נולד ברומא, ויודע להפעיל את המחשב הכי מתוחכם רק בלהסתכל על הכפתורים. אבל הוא גם פריק של אינפורמציה, לפעמים אפילו חסרת תכלית, והוא אוגר אותה באופן לא מודע, רק כי.. כי היא פשוט נמצאת שם, רק כי פעם הוא אולי ישתמש בה מתישהו, ורק כי זה מה שהוא אוהב לעשות, וזה לא עניינך, בסדר? אחרי הכל, מי עוד יודע מה עיר הבירה של קזחסטן חוץ מבוראט (בן מזל תאומים, אגב..), איך מורידים שערות מהרגלים עם גפרור ומיץ תפוזים חוץ מאודטה, ואיפה אפשר להשיג נעלי עור אנפה במבצע, ומדריך לגידול פילים אסיאתיים חוץ מהגן הזואלוגי? אין פלא איפה שהמצרך החביב על התאום המצוי הוא - מלים, וכמה שיותר.. 

אם ניחנתם גם אתם בתקשורת
הדינמית הזו – התאום האופייני לא יעזוב אתכם לרגע. אם אתם לא אנשים של מלים, הוא יתנדב להסביר לכם וללמד אתכם איך להשתמש בהן ובכל מה שקשור אליהן, או שילך לחפש ילד אחר עם אוצר מלים של מילון בינוני כדי לעניין את עצמו באינפורמציה שהוא לא מכיר, ונא לא להיעלב.

התאומים אלופים בלשכנע, ולא פלא
שהם אנשי המכירות הטובים יותר, גם של.. עצמם. הבעיה העיקרית של התאומים - הם משתעממים מהר, ואם קשה לך לעניין אותם למשך חמש דקות רצופות, ואין לך אינפורמציה מעניינת במיוחד שהם לא מכירים לשתף אותם בה - אולי כדאי שלא ליצור אתם קשר מלכתחילה.
בחר מזל לקבלת אפיון
טלה
שור
מאזניים
סרטן
אריה
בתולה
תאומים
עקרב
קשת
גדי
דלי
דגים
דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים