דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » אפיוני מזלות
אריה
 

אריה

23/7-22/8

 מה לא אמרו על האריות?.. שאין אף אחד בעולם שלהם שנקרא ג"ונגל חוץ מעצמם, שכל משפט שלהם מתחיל במלה "אני", שהם זקוקים כל הזמן שיגידו להם איזה מקסימים הם ואי אפשר בלעדיהם, שכשרוצים מהם משהו תמיד צריך להתחיל במחמאות אחרת אין סיכוי לקבל  מהם צומי, שלא כדאי לצפות מהם לשום דבר כדי שלא להתאכזב, ושיש רק אדם אחד בעולמו של האריה שהוא מקשיב לו, ומתחשב בדעתו: הוא עצמו..

 ומה האמת בכל זה? האריה שייך ליסוד האש, ולקבוצת המזלות הקבועים, אלה שכל כך קשה להם להשתנות.. אם תשאלו את האריה - האמת שגם אין לו סיבה לעשות את זה. למה להשתנות, אם אתה מושלם?.. וזה אחרי שמגיל צעיר הוא אומר לעצמו שהאריה הוא מלך החיות, ומלך בכלל. ככה לפחות הוא מרגיש.. כבר בצעירותו הוא הופך להיות באופן אוטומטי מלך הכיתה, וככה זה ממשיך עד לצבא, שם כולם מסתערים אחריו, שכן האריה הוא גם סופר קצין שאוכל שלוש ג"בלאות לארוחת בוקר, ומגיע לקורס קצינים כבר בסוף הטירונות. כי האריה חייב להיות במרכז, ולא סתם הבית שמבטא אותו נקרא בית האגו, איך לא, זה הבית שמבטא את.. ה"אני" שלנו, והוא גם המזל שעליו שולטת השמש. כן, השמש היא שליטת מזל אריה, ובדיוק כמוה - גם האריה אוהב שהוא שולט על הכל סביבו, כולם מכירים בשליטתו זו, והוא מצידו מאיר אותם באהבה וחיבה, בתנאי אחד: שלא ישכחו מאיפה מגיע האור..

 האריה הוא יצור מאוד דרמטי, והצבעים שאהובים עליו כמובן הם אדום וזהב. הוא אוהב להכנס כשכולם מסתכלים, כמו שחקן בתיאטרון! ולצאת ? האריה בעצם לא יוצא : כולם יוצאים לפניו, רצוי עם הגב לדלת ותוך השתחוות קלילה, ואם אפשר גם כיפוף ברכיים. רק במקרים כאלה הוא מוכן לוותר על התואר "הוד מעלתו"..

 לאריה יש כוח לסחוף את כולם אחריו, לשכנע באופן עדין אך תקיף, ולהשיג בצורה כזו או אחרת בסופו של דבר את מה שהוא באמת רוצה. הרבה מאתנו יכולים ללמוד ממנו את הדרך שבה הוא מגיע למטרה, בעיקר כשהמטרה הזו לא קלה להשגה, והוא משתמש בנוכחותו ובכושר השכנוע שלו כדי לפלס לו דרך. חוץ מהגדי, אפשר לומר שבזה – אין לו מתחרים.

 כדי להשיג את מטרתך, נסה להתבונן באריות שבסביבתך, ולראות איך הם מתמקדים על משהו, ולא עוזבים עד שהם משיגים אותו. מהבחינה הזו, הם ממש בית ספר להישגיות, והמדובר גם באריות הצנועים יותר, המסתפקים במועט יחסית.

 אולם כדאי לזכור שמתחת לכל אלה, האריה בעקרון מאוד חם ונדיב, אוהב מאוד לפנק, להזמין את כולם, ולהיות זה שקובע באופן סופי לאיזו מסיבה הולכים, מי מקובל ומי לא, ולמי לא כדאי אפילו לצלצל. יש הבדלים קטנים בין האריה ללביאה, ואפשר לראות את זה בכל סרט טבע מצוי : האריה שוכב לו בין השיחים,  עושה טובה שהוא זז, וחושב איזה שמן שיזוף לשים. באותו זמן להקה של לביאותו יוצאת לציד, ומביאה איזה זברה או אנטילופה הביתה לאריה ולגורים, ואפילו מקלפת אותה בשקט כדי שהאריה שלנו לא יתאמץ יותר מדי, חס וחלילה, ויתפס לו הזנב. כן, אלה החוקים שם, ומבט בוחן בסביבה שלנו שמזהה את בני ובנות המזל הזה, עשוי להראות שבצורה מוזרה הם  די תקפים גם כאן...

לא, האריה לא ממש אוהב להתאמץ, כי הרושם שהוא עושה עובד גם ככה, מכסימום ירביץ איזו שאגה כמו בסרטים, והעולם ישתחווה. הלביאהלעומת זאת מנסה כל הזמן לקחת הכל על עצמה, וגם לבצע בצורה מושלמת את ה-כל. אולי משום כך האריה יקח לו אשה יעילה במיוחד, ו הלביאה תמצא לה גבר מעניין ששווה להתאמץ בשבילו ולדחוף אותו קדימה,  אבל בכללי - בלי שניהם שום דבר לא יזוז, וכל אירוע יהיה פשוט חסר טעם: ככה לפחות הם חושבים, והאמת - זה גם די נכון, בעצם..

בחר מזל לקבלת אפיון
טלה
שור
מאזניים
סרטן
אריה
בתולה
תאומים
עקרב
קשת
גדי
דלי
דגים
דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים