דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » אפיוני מזלות
קשת
 

קשת
22/11-21/12

מה לא אמרו על הקשתים?.. שהם מרוכזים בעצמם ובמה שמרגיש להם באותו רגע, שהמלה חופש היא החשובה ביותר בחייהם ומשום כך קשה להם גם עם המחוייבות הכי קטנה שיש כי ישר הם רוצים לצאת החוצה, שהם מחליטים אך ורק באופן ספונטני ומשום כך כמעט בלתי אפשרי להביא אותם לפגישה בזמן קבוע מראש וגם אם כן הם מבריזים בסוף, שהם חסרי טקט לחלוטין ואומרים את הכל בפנים או לפחות את הרוב, גם אם זה הורס לעצמם ולסביבה, ואם מנסים למנוע מהם את החופש לדבר הם הופכים מרדניים שחבל על הזמן עד שבסופו של דבר נותנים להם את מה שהם רוצים רק שיפסיקו כבר..

ומה הנכון מכל אלה? מזל קשת שייך ליסוד האש,  מה שכבר אומר משהו על האנרגיה שלהם
, ולקבוצת המזלות המשתנים, והוא אכן כזה : מלא אש, ולא מפסיק להשתנות
.

השליט של מזל קשת הוא כוכב יופיטר שאחראי על הצמיחה שלנו, ועל ההתרחבות של הגוף – והראש
, ומזל קשת עצמו קשור בעיקר לבית 9, שהוא הבית של ההתרחבות האישית לתוך העולם, עם הפילוסופיה האישית שלך על החים. איך מתרחבים ? קודם כל מרחיבים אופקים, ואת זה עושים בשתי צורות : האחת, דרך לימודים- פשוט הולכים ללמוד, אוספים ידע, מרחיבים את הדעת תרתי משמע, וכמה שיותר. השניה היא דרך נסיעות וטיולים, שמלמדים אותנו על צורות חיים אחרות, גישות שונות, ודרכים שלא הכרנו כדי לחיות ולפעול. האמת בתוך כל קשת – גם אלה שנראים סופר ממוסדים עם חליפה ועניבה וכל הטררם - יושב לו איזה טיילן בינלאומי, שבכל רגע נתון ואפילו בלי אזהרה מוקדמת, מוכן לקחת את התרמיל ולנדוד לדרום אמריקה, ולראות איך צדים צבים באקוודור, או איך דגים טונה ביפן, וכל זה רצוי על אופנוע, כשאיזה בלונדינית צמודה מאחוריך, ואם הקשתית היא את – הרי שהבלונדיני שצמוד אליך במושב האחורי הוא טמרפיסט הרפתקן שאספת ביציאה מבומביי. 

קשתים רבים
מתברגנים אמנם עם השניים, אבל בכל אחד ואחת מהם נשאר אותו ניצוץ הרפתקני בעינים, שמוכן לעזוב הכל ופשוט לנסוע, והוא לא ממש משתנה עם השניים.. 

האופי הקשתי מאוד דומה
למזלות האש : הוא חם, ישיר, ומאוד אימפולסיבי. מה ששונה אצל הקשת הוא חוסר הטקט, שגדול יותר אפילו מזה של הטלה.. אולי משום  כך נראה לפעמים מבחוץ שהקשת עושה פשוט כל שגיאה אפשרית הקשורה לתקשורת, ופשוט אומר את האמת בפנים. יש כאלה שאוהבים ומעריכים ויש כאלה שכועסים, אבל אי אפשר לעמוד בפני הקסם הישיר הזה וחייבים להגיב, לטוב ולרע.. 

הקשת גם אלוף בלבדוק גבולות ביחסים. הוא בודק שוב ושוב את גבולות בן או בת הזוג
שלו, ומנסה לראות כמה רחוק הוא יכול ללכת. כי מלת המפתח של הקשת היא חופש – והרבה

מערכות היחסים הקשתיות פתוחות לעיתים קרובות יותר ממערכות אחרות : הוא פשוט חייב
להרגיש את החופש הזה, כדי להתחייב מחדש, וכמו במקרים אחרים – זהו הקשת, לטוב ולרע, וגם את החופש האישי הזה אתה חייב לקבל, אם אתה רוצה להמשיך ולשהות במחיצת הקסם הזה..

 

בחר מזל לקבלת אפיון
טלה
שור
מאזניים
סרטן
אריה
בתולה
תאומים
עקרב
קשת
גדי
דלי
דגים
דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים