דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » אפיוני מזלות
דלי
 

דלי
21/1-18/2

מה לא אמרו על הדליים?.. אמרו עליהם שהם קריזאים, שהם לא צפויים, שהם מתנהגים באיפוק ופתאום חותכים ונעלמים, שהם חיים בבועה של עצמם ולא יוצאים משם אלא רק כשנוח להם, שהם לא פועלים באופן קונבנציונלי שמקל על אחרים לעבוד איתם, שיש בהם צד שמנסה להדהים אותך ולפעול באופן אקסצנטרי, שהם מתקשים באינטימיות אבל אלופים בידידות, שקשה להם עם יחסים לאורך זמן, שהם מוזרים, שלא אכפת להם מה העולם חושב עליהם כולל הידידים הקרובים שלהם, שהם מתנתקים בדיוק כשצריכים אותם..

ומה מזה נכון? מזל דלי שייך ליסוד האויר, שאליו שייכים אלה שעובדים עם הראש בעיקרון ופחות עם הלב, ולקבוצת המזלות הקבועים. השליט של מזל דלי הוא אורנוס
, הקשור מאוד לשנויים ניתוקים וחשיבה מקורית, כוכב שגורם לו להיות מבריק וידידותי מאוד כלפי הסביבה, אך במקביל גם קצת מרוחק, וסגור בבועה שכלתנית ומיוחדת
.

הדלי הוא אחד המזלות הידידותיים ביותר על פני גלגל המזלות. מהיותו שייך למזלות האויר
השכלתנים, הוא פתוח מאוד לתקשורת מהירה עם אחרים, וממהר להתיידד בצורה אינטליגנטית, ולעשות לעצמו הרבה חברים. 

כבר מגיל צעיר הדלי  נמצא במרכז החבורה, גם כי הוא יודע לשמור על עצמו ולא
לפתח רגשות עויינים, וכך גם להשאר ידיד של כולם. אבל הדלי, אולי בגלל אורנוס ששומר עליו לבל יפגע מרגשות עמוסים וצפופים מדי, הוא מזל קצת קצת לא אישי. הוא אמנם ידידותי מאוד, אבל לעיתים מעדיף ידידים על פני קשר זוגי סוער. עודף רגשות עלול לאיים עליו, ולגרום לו לברוח, והוא אכן בורח. כי הדלי הוא אלוף הניתוקים : גם הוא זקוק להרבה מאוד חופש אישי, ומוצא לו את יכולת התמרון בין כל המחוייבויות החברתיות שלו. הוא פשוט נעלם וחוזר, והוא גם יכול להתנתק ממך באמצע השיחה, בוהה בך ומתנתק בתוך עצמו, וחוזר אחרי כמה דקות ומשלים הכל בעזרת היכולת האינטליגנטית המהירה שלו, ואין לך מושג שבזמן שדיברת הדלי בכלל היה בטימבוקטו, בודק מה מזג האויר שם, או מסתכל במטבח לראות אם השאיר את הגז פתוח: החיוך הקטן שלו מולך מבטיח שהוא כל הזמן איתך, חיוך ששנים עבד עליו כדי שיעשה בדיוק את זה - יתן לו אפשרות להיות בבועה שלו בלי שאחרים ידעו שהוא שם ויפריעו לו.

הדלי הוא מבריק מאוד, ואורנוס גם מעניק לו לעתים ניצוץ של גאוניות ומקוריות
, אותו ניצוץ ממנו אפשר לברוא משהו מכלום. אולם, הניצוץ הזה הוא ייחודי וכאמור לא אישי, ומשום כך קשה לו לעיתים קשה לו עם אנשים לאורך זמן. לא פלא איפה שהרבה מאוד דליים נקשרים למחשבים שלהם, ועובדים בתחום ההיי טק. אפשר ממש לומר שאת המחשב המציאו בשביל הדלי, והוא גם דומה לו : אינטליגנטי, מהיר מאוד, לא אישי, ולא זקוק להבעת רגשות בלתי פוסקת. אפשר לתקשר עם כל העולם דרכו מבלי שיציקו לך איפה היית ומה עשית, לקבל הרבה מאוד אינפורמציה על נושאים שהדלי סקרן אליהם, ובעיקר לתקשר מצוין מבחינה חברתית, ולהכיר הרבה אנשים אחרים ממרחק בטוח, ועדיין להשאר מוגן ולא אישי. 

בדיוק מהסיבות
האלה לעיתים הדליים מתקשים בזוגיות חונקת לאורך זמן, ומעדיפים להיות עם עצמם, או עם קבוצה גדולה של אנשים בהם יוכלו להתבטא בצורה חברתית וידידותית – למרות שבפנים זה בעצם להיות לבד.. אבל הלבד של הדלי, בתוך הבועה המבריקה  שלו, הוא לבד שמח וידידותי, ולא מקום עצוב בלבד, ולבועה הזו הוא מוכן להכניס רק אנשים שיבטיחו לו באופן אישי ובכתב שילכו ברגע שישעמם לו, או ברגע שירצה להיות לבד, ואם אפשר - בלי להיעלב..

בחר מזל לקבלת אפיון
טלה
שור
מאזניים
סרטן
אריה
בתולה
תאומים
עקרב
קשת
גדי
דלי
דגים
דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים